Олімпійський тиждень

     З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі та в рамках проведення Олімпійського тижня з 11 по 17 вересня 2018 року у закладі дошкільної освіти №19 «Калинка» (завідувач Н. Маленька) було проведено фестиваль спортивних ігор «Ми – чемпіони». У його проведенні взяли участь діти та педагоги закладу.

 

 

 

   Протягом тижня було проведено заходи з урахуванням специфіки  та можливостей дітей кожної вікової групи, використано різноманітні форми: спортивні ігри «У футбол ми граємо - голи забиваємо», ігри-естафети «Школа м’яча». У вигляді змагань відбулися  «Самокатні перегони»  під гаслом «Спорт - здоров’я, тож вперед до перемоги». Нереально круто виглядали учасники Біговел-клубу, які продемонстрували спритність, швидкість під час проведення міні-турніру «Спорт – це сила, він дає всім дітям крила». Малеча разом з дорослими мали нагоду вболівати за учасників з «MotoOpenFest 2018», які приймали участь у перегонах на мотокарах.

     В рамках співпраці ЗДО №19 та НВК №14 (директор М. Кирик) відбулися змагання педагорів закладів, які грали у гандбол, баскетбол та волейбол. Перемагла дружба між закладами освіти.

  

    Завершився тиждень розважально-ігровою програмою «В ігри граємо охоче - тож приєднуйтесь, хто хоче!», в якій брали участь усі бажаючі, що сприяло позитивно-емоційному настрою. Дорослі ще раз переконалися втому, що наші діти здорові, сильні, спритні та сміливі!