Олімпійський тиждень у

З 2 по 6 вересня 2019 року у закладі дошкільної освіти №19 «Калинка» (завідувач Н. Маленька) було організовано та проведено Всеукраїнський Олімпійський тиждень, метою якого було активізація фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі, формування у дітей уявлення про здоровий спосіб життя, зміцнення фізичного та психічного здоров’я, підвищення рухової активності.

У закладі протягом тижня було проведено заходи з урахуванням специфіки  та можливостей дітей кожної вікової групи, використано різноманітні форми: легкоатлетичні змагання з бігу  «Біг – заради  життя», «Веселі старти з елементами футболу», проведено конкурсно-розважальну програму «Чудова осені пора  - її вітає дітвора», участь в якій взяли дошкільнята та педагоги закладу. Нереально круто виглядали учасники «Велосипедних та самокатних перегонів». Свої вміння та фізичну підготовку продемонстрували учасники свята футболу для дошкільнят «Веселий м’яч», які добре підготувалися до змагань,  придумали назви, майстерно забивали голи та вболівали за інших учасників. Звучали мелодійні звуки музики, лунали теплі привітання та побажання, скрізь було чути щебіт галасливої малечі, діти активно приймали участь в іграх, змаганнях та флешмобі.

Проведення такого заходу дало змогу залучити дітей до занять фізичною культурою та спортом, ознайомити з ідеями олімпійського руху.

Завершився тиждень веселими іграми, естафетами та танцями, в яких брали участь усі бажаючі, що сприяло позитивно-емоційному настрою дітвори. Дорослі ще раз переконалися втому, що наші діти здорові, сильні, спритні та сміливі. Усім учасникам Олімпійський тиждень запам’ятався веселим, радісним та енергійним.