День захисника України у

14 жовтня 2019 року, в чудовий осінній день вся наша країна буде відзначати три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Із метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу в ЗДО №19 «Калинка» (завідувач Н. Маленька) з 9 по11 жовтня 2019 року відбулися святкові заходи, приурочені до Дня захисника України.

     Упродовж цих днів було організовано та проведено різноманітні форми роботи: тематичні заняття: «Прапор нашої Вкраїни має колір жовто-синій», «Люби і знай свій рідний край», «Хто захищає мій дім – Україну»; цикл бесід з дітьми: «Я - українець і пишаюсь цим», «Як тебе не любити, земле моя», «На варті миру»; читання художніх та поетичних творів про захисників України; виготовлення вітальних листівок.

 9 жовтня організовано виставку робіт «Козацькому роду – нема переводу!».

10 жовтня проведено акцію до Дня захисника України «Мої долоньки завжди будуть теплими  для тебе…».

11 жовтня у закладі проведено музично-спортивну розвагу «Ми - маленькі козачата», під час якої діти продемонстрували свої спортивні навички та вміння: силу, спритність, швидкість та увагу.

Саме такі заходи виховують майбутнього захисника України, формують у дітей активну громадянську позицію, бажання примножувати її красу і здобутки! 

          Позитивні емоції, які діти отримали під час проведення заходів сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну Батьківщину.

Нехай сила і мужність Героїв живляться нашою любов'ю, підтримкою і повагою!